14. april 2024

Her er resultatlisten fra Tromsutstillingen 2015 som begynner med resultatene til gråhunden.

Tromsutstillinga
Dommer: Bjerketvedt, Bjørn
Juniorklasse Hannhund
0001 Kaparvikens Halti NO39637/14, 578097809152377, 11/04/14, Grå E: Pedersen, Jim Ove,
Reisadalen 1040,9151 Storslett O: Brenno Øyvind, 3550 Gol (SE J(LÖ)CH Karhunkerääjän Nixon – FI
JCH FI UCH FI JV-09 Mustikkaharjun Kata)(w) GOOD
0002 Kvitevarden’s Admiral Zercho NO40432/14, 578098100443085, 21/04/14, E: Stina Tatjana
Didriksen, KjellmArne Henriksen O: Rotvik May-Torill/ Gosselin Gilles J J, 9350 Sjøvegan (FI JCH SE
J(LÖ)CH Pyssynivan Frost – N UCH N J(L)CH Saga)(w) GOOD
0003 Kvitevarden’s Aladin NO40430/14, 578098100444749, 21/04/14, E: Oddny Kristin Remlo, Jørn
Kjetil Remlo O: Rotvik May-Torill/ Gosselin Gilles J J, 9350 Sjøvegan (FI JCH SE J(LÖ)CH Pyssynivan
Frost – N UCH N J(L)CH Saga)(w) VERY GOOD 1JKK
0004 Kvitevarden’s Ailo NO40431/14, 578098100445388, 21/04/14, E: Ribe, Rolf-Hugo, Bensnes,
9064 Svensby O: Rotvik May-Torill/ Gosselin Gilles J J, 9350 Sjøvegan (FI JCH SE J(LÖ)CH Pyssynivan
Frost – N UCH N J(L)CH Saga)(w) VERY GOOD 2JKK
Unghund Klasse Hannhund
0005 NJV-14 NORDJV-14 NORDV-14 Usteryds Indy SE55596/2013, 941000014283471, 30/09/13,
Grå E: Solheim, Arne Einar O: Gustavsson, Jan, Sverige (SE UCH SE J(LÖ)CH Härkilas Kay Iii – Usteryds
Diana)(w) EXELLENT 1AUK
Åpen Klasse Hannhund
0006 Gråbeinjakta’s Sarek NO32707/12, 578097809133512, 03/01/12, Grå E: Svendli, Tor Magne,
Postboks 117, 9335 Øverbygd O: Amundsen Vegar, 2114 Disenå (Sarek – Gråbeinjakta’s Taiga)(w)
VERY GOOD 2AK
0007 Maltaforsens Cent SE22397/2013, 752098100642882, 16/03/13, Grå E: Bakken, Lars Greger,
Østerdalsveien, 9360 Bardu O: Heidkamp, Günter, Sverige (SE J(LÖ) CH SE UCH Bergakullems Leijk –
SE J(LÖ)CH Sörombackens Drilla)(w)EXELLENT 1AK
Brukshundklasse Hannhund
0008 Brushöjdens Malte S33359/2009, 977200007435846, 17/04/09, Grå E: Tollefsen, Terje,
Fagerlidal 82, 9325 Bardufoss O: Nilsson, Bengt, Sverige (SE J(LÖ)CH SE UCH Mottibäckens Assar –
SJ(LÖ)CH Brushöjdens Liza)(w) EXELLENT 1BK 1BHK CK CERT BIR
0009 N J(L)CH Kaparvikens Dollar NO33360/11, 01/01/11, Grå E: Hjørdis Sørensen, Gjermund
Bjørkeng, Åsveien 64, 9360 Bardu O: Brenno Øyvind, 3550 Gol (SE J(LÖ)CH Långsjönäsets Jack – N
J(L)CH Kirjesålandets Orka)(w) GOOD
0010 N J(L)CH Pääskysen Mitri SE25513/2012, 985170002269544, 08/03/12, Grå E: Jenssen, BennJøran, Bekkestrand, 9136 Vannareid O: Isaksson, Fredrik, Sverige (FI JCH Karhunkeräänjän Touho – SE
J(LÖ)CH FI mJCH Oskulan Aija)(w) IM
Championklasse Hannhund
0011 N FI UCH NV-13’14 SEV-13 Fossmyra’s Hero NO43087/10, 578077000062259, 23/03/10, Grå
E: Hammer, Arnt,
Kveståsen, 7977 Høylandet O: Hammer Arnt & Wenche Aasbø, 7977 Høylandet (FI JCH FI UCH
Ruskametsän
Roki – N UCH N J(B)CH Jaktvollens Cha Cha)(w) EXELLENT 1CHK CK 2BHK
Juniorklasse Tispe
0012 Kvitevarden’s Anna Frost NO40434/14, 578098100444219, 21/04/14, E: May-Torill Rotvik,
Gilles Joseph Jean
Gosselin, Rotvik, 9350 Sjøvegan O: Rotvik May-Torill/ Gosselin Gilles J J, 9350 Sjøvegan (FI JCH SE
J(LÖ)CH
Pyssynivan Frost – N UCH N J(L)CH Saga)(w) EXELLENT 1JKK
0013 Kvitevarden’s Ayla NO40435/14, 21/04/14, E: Bakkemo, Ståle O: Rotvik May-Torill/ Gosselin
Gilles J J, 9350
Sjøvegan (FI JCH SE J(LÖ)CH Pyssynivan Frost – N UCH N J(L)CH Saga)(w) EXELLENT 2JKK
0014 Arja NO37968/14, 07/03/14, Grå E: Engeness, Yngve, Brevikeidet, 9027 Ramfjordbotn O:
Slettvold, Bjørn, 9751
Honningsvåg (N J(L)CH Loshundens Sarek – Sindi)(w) SUFFICIENT
0015 Bessi NO37969/14, 07/03/14, Grå E: Sørensen, Jim Roger, Svingbakken 5, 9027 Ramfjordbotn
O: Slettvold,
Bjørn, 9751 Honningsvåg (N J(L)CH Loshundens Sarek – Sindi)(w) GOOD
0016 Kvitevarden’s Arja NO40437/14, 578098100443181, 21/04/14, E: Kristiansen, Kato, Toftaker 6,
9360 Bardu O:
Rotvik May-Torill/ Gosselin Gilles J J, 9350 Sjøvegan (FI JCH SE J(LÖ)CH Pyssynivan Frost – N UCH N
J(L)CH
Saga)(w) IM
9000 Fossmyra´s Era NO43741/14, 15/04/14, Grå E: Strand, Fred Anton O: Forseng, Svein Alfred,
8617 Dalsgrenda
(FJ JCH SE J(LÖ)CH Tello – Fossmyra’s Luna) VERY GOOD 3JKK
Åpen Klasse Tispe
0017 Brekkakollens Eia NO39148/12, 14/03/12, E: Simonsen, Tor-Harald O: Granheim Arvid, 2635
Tretten (FI JCH
Humbakan Osku – Bjønnhjellen’s Enja)(w) VERY GOOD 2AK
0018 Nanna NO46505/13, 578098100406100, 10/05/13, E: Aune, Terje O: Gabrielsen, Stian, 2936
Begnadalen (N
J(L)CH Veikulåsens R-M Sigge – Botnebekken’s Erja)(w) EXELLENT 1AK
0019 Nufsi NO41416/13, 578098100352252, 10/05/13, E: Berntsen, Vidar O: Johansen, Yngve, 8317
Strønstad
(Tjalve – Roskva)(w) GOOD
Brukshundklasse Tispe
0020 Botnebekken’s Nasti NO37999/13, 578077000202534, 03/03/13, E: Tollefsen, Chris Trygve O:
Sollihagen Per,
2160 Vormsund (SE J(LÖ)CH Karhunkerääjän Nixon – Ruskametsän Hevi)(w) EXELLENT 1BK 1BTK CK
CERT BIM
0021 Ryvikens Warga SE63057/2011, 08/11/11, Grå E: Kvernmo, Kurt Jan, Tverrvn 1, 9350 Sjøvegan
O: Thorud,
Jan-Anders, Sverige (SE JCH SE UCH Sjungarkläppens Ricky – SE J(LÖ)CH SE UCH Ryvikens Olga)(w)
VERY GOOD 2BK
Championklasse Tispe
0022 N UCH N J(L)CH Saga NO37755/10, 578098100301096, 13/03/10, Grå E: Rotvik, MayTorill/Gosselin, Gilles,
Rotvik, 9350 Sjøvegan O: Gosselin, Gilles Joseph Jean, 9350 Sjøvegan (N J(L)CH SE J(LÖ)CH
Larsudden’s Balo
I – Nova)(w) EXELLENT 1CHK 2BTK CK
Karelsk Bjørnhund
Juniorklasse Hannhund
0025 Shakko NO34815/14, 578098100436774, 02/02/14, E: Helen Sletten, Stig Pedersen,
Hammernes, 9620
Kvalsund O: Klemet Forsberg/Mariann Forsberg, 9711 Lakselv (Koltso – N UCH Shakira)(w)
KIB
Unghund Klasse Tispe
0026 Sasha NO34816/14, 02/02/14, E: Myrland, Sindre, Rørbakken, 9350 Sjøvegan O: Klemet
Forsberg/Mariann
Forsberg, 9711 Lakselv (Koltso – N UCH Shakira)(w)VG 2AUK
0027 Engersjøens Whitney Houston NO54456/13, 578097809172833, 26/09/13, E: Steffenrem,
Dagfinn O: Søgård
Petter, 2430 Jordet (N UCH Klefmarkens Njord – N S UCH S J(LE)CH N J(B)CH Vicki)(w)
EXELLENT 1BK 1AUK 1BTK CK BIR
Brukshundklasse Tispe
0028 Tiljeholmen’s Freya SE30648/2011, 752097800136984, 19/03/11, Sort/ Hvit E: Høgsand, Anne
O: Morin,
Anders/ Kerstin, Sverige (SE FI (L) JCH NO SE INT UCH Rakka-Ahon Kille – Jämäkän Akka)(w)
EXELLENT 1BK 2BTK CK CERT
Norsk Elghund Grå
Juniorklasse Hannhund
0029 Rex NO47735/14, 578098100464682, 27/06/14, Grå E: Nerdal, Sjalg O: Korneliussen, Svein,
9310 Sørreisa
(Scott – Nordmolia’s Lea)(w) VERY GOOD 1JKK
0030 Prince NO44856/14, 578097809220121, 04/05/14, Grå E: Kjørstad, Cato, Islandsbotn, 9303
Silsand O: Sunde,
Solbjørg, 2582 Grimsbu (N J(L)CH Greniskogens Bingo – Vestgrendas Frøya)(w) VERY GOOD 2JKK
0031 Nordmolia’s Baus NO37606/14, 578097809221811, 20/03/14, Grå E: Odd-Helge Utby, Stein Egil
Olsen, Eva
Utby, 9336 Rundhaug O: Nordmo Ole- Agnar, Nordmo Mona, 9336 Rundhaug (N J(L)CH Losnabakken’s
Ziko –
Storbringens Dubi)(w) VERY GOOD 3JKK
0032 Virac NO47734/14, 578098100465211, 27/06/14, Grå E: Jakobsen, Tormod O: Korneliussen,
Svein, 9310
Sørreisa (Scott – Nordmolia’s Lea)(w) GOOD
Åpen Klasse Hannhund
0033 Nordmolia’s Nico NO38723/09, 578098100265042, 10/04/09, Grå E: Nordli, Thomas, Myrkroken
28, 9800
Vadsø O: Nordmo Ole-Agnar, Nordmo Mona, 9336 Rundhaug (N UCH N J(L)CH Eikenesliens Ragg – N
J(L)CH
Vindmyras Varga)(w)EXELLENT 1AK
Brukshundklasse Hannhund
0034 Smalmyras T-B Baus NO57584/11, 06/11/11, Grå E: Sandmo, Werner O: Lileng Sverre, 2427
Plassen (N UCH
N J(L)CH Vamyras I-Birk – N UCH N J(B)CH Smalmyras R-R Tara)(w) EXELLENT 1BK 1BHK CK CERT
BIR
0035 N J(L)CH Pei Fang Jerv NO34602/12, 578077000184723, 14/01/12, Grå E: Nymo, Jan Håvar,
Forraveien 94,
8533 Bogen I Ofoten O: Holmli Marianne, Holmli Brynjar, 7656 Verdal (INT NORD FIN UCH NORD
J(L)CH
Kolbyjagets Miro – N UCH Pei Fang Oda)(w) GOOD
Unghund Klasse Hannhund
0036 S H Rappo NO55813/13, 578098100421407, 03/10/13, Grå E: Paulsen, Remi, Bjørkvik, 8270
Drag O: Engen,
Thomas, 9360 Bardu (Rufus – Losnabakken’s V-L Kayla)(w) EXELLENT 1AUK
Juniorklasse Tispe
0037 Nordmolia’s Vilja NO37610/14, 23/03/14, Grå E: Haugen, Steinar, Kystkulturveien 622, 9470
Gratangen O:
Nordmo Ole- Agnar, Nordmo Mona, 9336 Rundhaug (N J (L)CH Losnabakken’s S-N Ranne – N J(L)CH
Nordmolia’s Lia)(w) EXELLENT 1JKK
0038 Grytosens Ziva NO50824/14, 578097809179970, 20/08/14, E: Øvergård, Edvard Arne,
Øverbygd, 9334
Øverbygd O: Skogum Egil, 2682 Lalm (N UCH N J(L)CH Klosterkollen’s Tiko – N J(B)CH Grytosens
Bju)(w) VERY GOOD 2JKK
Åpen Klasse Tispe
0039 V-Z Mika NO48855/12, 578097809145399, 21/05/12, E: Andersen, Ronald O: Bakke, Jo Terje,
2634 Fåvang (N
UCH N J(B)CH Zoro – FI JCH Kalliorannan Vanja)(w) EXELLENT 1AK 1BTK CK BIM
Brukshundklasse Tispe
0040 Zuna NO41171/12, 578097809137537, 06/04/12, E: Arvid Nilsen, Nils Johan Nilsen, Valvågveien
510, 9392
Stonglandseidet O: Jakobsen, Svein Kyrre, 9304 Vangsvik (INT NUCH NJ(B)CH Kato – N J(B)CH N UCH
Mortendallia’s Roxi)(w) VERY GOOD 4BK
0041 Mira NO45842/12, 578098100360140, 21/05/12, E: Geir Tore Bertheussen, Grethe Bertheussen,
Kollenveien 80,
9310 Sørreisa O: Ramen, Kari, 2687 Bøverdalen (FI JCH N J(L)CH Hallakorven Norra – Losnabakken’s
Driva)(w) VERY GOOD 2BK
0042 Øverfhurs Frøya NO37974/13, 578077000207372, 10/03/13, E: Røkenes, Jan O: Hansen DagIvar, 9420
Lundenes (N J (L)CH Losnabakken’s S-N Ranne – FIN JCH Hartuskosken Nöpö)(w) VERY GOOD 3BK
0043 Veikulåsens P-E Pia NO46598/13, 578077000212279, 03/04/13, Grå E: Åsheim, Ann-Kristin,
Åsheimveien, 9334
Øverbygd O: Skiaker Leif, 2690 Skjåk (FI JCH Takaasenmäen Erno – FIN JCH Pelittäjän Pipsa)(w)
EXELLENT 1BK
Åpen Klasse Tispe
0044 Calluna NO43449/11, 26/04/11, Grå E: Figenschau, Marit, 9046, 9046 Oteren O: Øiseth, Ole,
4790 Lillesand (N
S J(L)CH Birk – Varga)(w) GOOD
Norsk Elghund Sort
Juniorklasse Hannhund
0045 Sisotindens Prins NO35609/14, 578098100453165, 13/02/14, Sort E: Jacobsen, Arne Kristian,
Oldervikvegen
513, 9034 Oldervik O: Fagerbakk Ole Henrik, 8226 Straumen (Ajax – Sisotindens Spora)(w)
EXELLENT 1JKK
Åpen Klasse Hannhund
0046 Sisotindens Cahppe NO36734/12, 13/02/12, E: Johansen, Rolf O: Fagerbakk Ole Henrik, 8226
Straumen (King
Av Pashaug – INT N UCH N J(B)CH Sisotindens Tikka)(w) VERY GOOD 1AK
9001 Skinnfjellets Bajas S65920/2007, 24/10/07, Sort E: Aspmo, Steinar O: Samuelsson, Nils Erik,
Sverige (Rambo –
N S J(B)CH S N UCH SV-07 Emma) IM
Brukshundklasse Hannhund
0047 Sisotindens Hero NO35607/14, 578098100451211, 13/02/14, Sort E: Karlsen, Jan Mikal,
Solmoen 9, 9310
Sørreisa O: Fagerbakk Ole Henrik, 8226 Straumen (Ajax – Sisotindens Spora)(w) EXELLENT 1BK 1BHK
CK CERT BIM
Brukshundklasse Tispe
0048 Finnmarksviddas Tess NO45523/12, 578077000198268, 31/05/12, E: Fredriksen, Jan Audun,
Hyggevn 4, 9600
Hammerfest O: Vedhugnes Josef Ingmar, 9710 Indre Billefjord (King – INT N UCH N J(B)CH Sisotindens
Ceahpes
Biigá)(w) EXELLENT 3BK
0049 Holingen’s Kaja NO57467/13, 578098100447825, 22/11/13, Sort E: Guttorm, Asbjørn, Ajonjarga,
9730 Karasjok
O: Morken Per Arne Og Dianca, 7387 Singsås (N UCH Ccbrådd – INT N UCH NV-08 N J(B)CH Holingen’s
Lizz)(w) EXELLENT 2BK 2BTK CK.R.CERT
0050 N UCH Vossasvarten’s C’tundra NO37200/13, 17/03/13, E: Helge Jakobsen, Carina Jakobsen,
Yttervik, 9310
Sørreisa O: Rogne Jarle, 5700 Voss (INT N UCH N J(B)CH Svart Hunden’s Falder – N J(B)CH
Kullskogens
Frida)(w) EXELLENT 1BK 1BTK CK CERT BIR
Vestsibirsk Laika
Juniorklasse Hannhund
0051 Amarokk NO47372/14, 578098100450051, 20/06/14, E: Granbom, Sara O: Andersen, Pål, 8450
Stokmarknes
(Balder – Mani)(w) EXELLENT 1JKK
Juniorklasse Tispe
0052 Mila NO47377/14, 578098100451005, 20/06/14, E: Andersen, Pål O: Andersen, Pål, 8450
Stokmarknes (Balder
– Mani)(w) GOOD
Østsibirsk Laika
Juniorklasse Tispe
0053 Ayra FI16465/14, 25/01/14, Brungrå E: Fyhn, Espen, Rotsundelv, 9153 Rotsund O: Pääkkönen,
Petri, Finland GOOD
Svensk Hvit Elghund
Brukshundklasse Hannhund
0054 Sætertunets Zico NO48216/13, 578097809150704, 27/04/13, Hvit E: Kampevoll, Tone O:
Sæther Svein Og
Jorun, Kvikne Karina, 7200 Kyrksæterøra (N UCH N J(B)CH Zaco – Sætertunets Sita)(w)
EXELLENT 1BK 1BHK CK CERT BIR
Juniorklasse Tispe
0055 Sasha NO32146/14, 578098100452530, 22/01/14, Hvit E: Olsen, Malvin, Nylaengveien 47, 8630
Storforshei O:
Berg, Tove, 8255 Røkland (Dino – Nala Noukoet)(w) IM
9002 Anja NO48344/13, 06/07/13, E: Brodahl, Kurt Inge, Velta, 9321 Moen O: Svee, Line Birgitte, 1389
Heggedal (SE
J(LÖ)CH SE UCH Passbos A-Kamp – Mina) EXELLENT 1AUK 1BTK CK BIM
Åpen Klasse Tispe
0056 Nanna NO48341/13, 578097809183687, 06/07/13, E: Dolmseth, Lars, Dividalen, 9334 Øverbygd
O: Svee, Line
Birgitte, 1389 Heggedal (SE J(LÖ)CH SE UCH Passbos A-Kamp – Mina)(w)
VERY GOOD 1AK

Legg igjen en kommentar